Başlangıç / Etkinlikler / ”2.500 katılımla Transist 2013, geride bıraktık”

”2.500 katılımla Transist 2013, geride bıraktık”

Liseli Girişimciler Kulübü Olarak Türkiye’nin 81 ilinde ikibucuk milyon üye ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 300m2 stant alanımızda katılımcılara ebru sanatından model uçak yapımına akıl zeka oyunlarından izcilik faaliyetlerine bir çok etkinlik organize ettik. Oldukça yoğun ziyaretçi alan standımız 2 günde 4.000 kişinin üzerinde misafir ağırladı.

IMG_8827
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ahmet Selamet , İBB Genel Sekreter Yardımcısı Muzaffer Hacıosmanoğlu , İETT Genel Müdürü Dr.Hayri Baraçlı ,Esenler Belediye Başkanı M.Teyfik Göksu gibi isimler standımızı ziyaret ederek stant etkinliklerimize katıldı. Yönetim Kurulu Başkanımız Samed Ağırbaş’ın ağırladığı misafirler Liseli Girişimciler Kulübü etkinliklerinden etkilenerek, iyi niyet ve gelecek etkinliklerde destek verebileceklerini ilettiler.
BcZmwDtIYAASnw2

Liseli Girişimciler Özel Oturumu kapsamında 700 öğrencimizi buluşturduk. Bu kapsamda Liseli Girişimciler Kulübü Özel oturumuna Esenler Belediye Başkanı M.Teyfik Göksu , İETT Genel Müdürü Dr.Hayri Baraçlı, Spor AŞ Genel Müdürümüz Alparslan Baki Ertekin katıldı.Öğrencilere Girişimcilik üzerine sunum ve konuşma yapan konuşmacılar Liseli Girişimciler’den tam not aldı.Liseli Girişimciler Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Sekreteri , bölge ve ilçe başkanları etkinlikte hazır bulundu.
”Biz idealleri olan gençlik olacağız”
 
Liseli Girişimciler Özel oturumunun açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Samed Ağırbaş yaptı. Ağırbaş yaptığı konuşmada Türkiye’nin 81 ilinde iki bucuk milyon üyelerinin bulunduğunu belirterek biz salonlara sığmayan farklı bir nesiliz.Ve şöyle devam etti .Biz asımın nesliyiz,asımların nesliyiz bu ülkeyi 2023 vizyonuna taşıyacak o şanslı nesiliz dedi.Konuşmasının sonunda İETT Genel Müdürü’ne ve Bugun burada olmamızı sağlayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Topbaş ‘ a teşekkür etti. Ağırbaş ‘ın yaptığı konuşma dakikalarca ayakta alkışlandı.
BcZmwDtIYAASnw2
Genel Sekreterimiz koordinasyonunda gerçekleşen Liseli Girişimciler Kulübü etkinliklerimize Başkanımız sıklıkla katılarak üyeler ile buluştu.Etkinliklerimizde emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,