Başlangıç / Duyurular / Başkanımız Transist 2013 etkinliğini canlı yayında anlattı !

Başkanımız Transist 2013 etkinliğini canlı yayında anlattı !

Liseli Girişimciler Kulubü Başkanımız Samed Ağırbaş Transist 2013 etkinliği kapsamında çeşitli kanallara mülakatlar verdi.Mülakatlarda Liseli Girişimciler Oturumunu,Girişimcilik Otobüsü gibi projeleri anlattı.İstanbul Ajansına verdiği mülakatta Transist 2013 paydaşları olan izciler ve toplum destekli şube müdürlüğü yer aldı. Konuşmasında desteklerinden dolayı İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim Şube Müdürü Erol Demir ‘e , İETT Genel Müdürü Hayri Baraçlı ya ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Dr.Muammer Yıldız a teşekkür etti.

Konuşmadan satır başları ;

”Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren bir oluşumuz”

Liseli Girişimciler Kulübünü tanıtan Ağırbaş şöyle devam etti ; Liseli Girişimciler Kulübü yediden yetmişyediye her yaş gurubuna yönelik düzenleyen bir oluşumdur.Liseli Girişimciler Kulübü Türkiye’nin her lisesinde faaliyet gösterdiğini söyledi.

”Türkiye genelinde 2.5 milyon üyemiz var”

Türkiye’nin 81 ilinde Girişimcilik Kulüplerine üye olan güncel  kişi sayısının 2.5 milyon olduğunu aktardı.Sadece İstanbulda bir yılda 10.800 etkinlik yapıyor dedi.

”Hayallerinizden asla vazgeçmeyin”

Ağırbaş verdiği mülakatta liseli girişimcilere hayallarinizden asla vazgeçmeyin dedi.Hayallarinin peşinden koşan insanların günün birinde hayallerine ulaşacaklarını aktardı.

 

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,