Başlangıç / Duyurular / Genç Türkiye 2014 Zirvesi Sizi Bekliyor !

Genç Türkiye 2014 Zirvesi Sizi Bekliyor !

Liseli Girişimciler Kulübü’nün stratejik olarak yer aldığı Genç Türkiye Zirvesi ile ilgili detaylı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz. İstanbul dışından katılacaklar için 18 yaş sınırı vardır. (Reşit Olma Şartı ).

Genç Türkiye Zirvesi “İnovatif Düşün, Geleceği Yönet” ana teması ile 23 – 24 – 25 Mayıs 2014 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecektir.

165 ülke ve Türkiye’nin 81 ilindeki üniversitelerden hiçbir ayrım gözetmeksizin, tüm renkleriyle Türkiye’yi oluşturan gençliğin temsilcisi olarak 3000 üniversite öğrencisinin, sahip olduğu ülke geleceğine yön vermek için bir araya geleceği Genç Türkiye Zirvesi bu bağlamda Cumhuriyet tarihinin en dinamik gençlik projelerinden biridir.

Genç Türkiye Zirvesi 2013 yılında “Hedef 2023 Lider Ülke Genç Türkiye” vizyonu ile başlamıştır. Açılışını Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın yaptığı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı’nın katılım gösterdiği zirve ile ülkemizi ileriye taşıyacak Türkiye Gençliği bir araya gelmiş; ekonomiden sanayiye, eğitimden bilişime birçok alanda önemli konuya değinilmiştir.

Zirve Yıldız Teknik Üniversitesi, T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Türkiye İhracatçılar Birliği ve İstanbul Sanayi Odası’nın stratejik ortaklığı, birikimi ve iş birliği ile gerçekleştirilecektir. Girişimcilik Otobüsümüz etkinlik süresince çeşitli etkinlikler gerçekleştirecektir.

Kulübümüzün Etkinlik ile ilgili kontenjanı mevcuttur.

Başvuru İçin Tıklayın

 

 

 

Tags: ,