Başlangıç / Duyurular / Kulübümüz Bilişim Yıldızları Yarışmasında Halk Oylamasına Kaldı !

Kulübümüz Bilişim Yıldızları Yarışmasında Halk Oylamasına Kaldı !

 

Liseli Girişimciler Kulübü web sitesi Bilişim Yıldızları Yarışmasında Halk Oylamasına Kalmıştır ! .

Liseli Girişimciler Kulübü 2010 yılından itibaren çalışmalarına dur durak demeden devam ediyor. Türkiye’nin 81 ilinde çalışmaları ile Lise Öğrencilerine yönelik etkinlikler düzenleyen kulübümüz Bilişim Yıldızları Yarışmasında Juri elemesini geçerek halk oylamasına kalmıştır. Halk oylamasında en büyük destekçimiz olan sizlerin yardımlarını bekliyoruz.

Desteklerinizi  http://www.bilisimyildizlari.com/forms/HalkOylaması.aspx adresinden kulubümüz web sitesine oy vererek yapabilirsiniz.

 

Kutlarız! Web siteniz http://liseligirisimcilerkulubu.com  yarışmada e-inovasyon kategorisinde 1. Jüri elemesini başarıyla tamamlamış ve 2. aşamaya yükselmiştir.

Yarışmamızın bu aşamasında, 2.Jüri Değerlendirmesi ve Halk Oylaması yapılacaktır. Jüri değerlendirmesi ve halk oylamasında aldığınız puanlar ile bu yarışmada yeriniz belirlenecektir.

 

Yarışmanın devamında başarılar diler, aşağıda linki verilen halk oylamasına sizi ve dostlarınızı aktif katılmaya davet ederiz. Halk oylaması  10 Haziran 2014  tarihine kadar devam edecektir.

 

http://www.bilisimyildizlari.com/forms/HalkOylaması.aspx